Warning: fopen(/var/www/www.instruktori.cz/akce/exit/document_root/../app/temp/c-Nette.RobotLoader/_1646ef0fdf85146afc0134219dbfc633): failed to open stream: Permission denied in /var/www/www.instruktori.cz/akce/exit/include/Nette/Caching/FileStorage.php on line 202 Warning: fopen(/var/www/www.instruktori.cz/akce/exit/document_root/../app/temp/c-Nette.RobotLoader/_1646ef0fdf85146afc0134219dbfc633ts): failed to open stream: Permission denied in /var/www/www.instruktori.cz/akce/exit/include/Nette/Caching/FileStorage.php on line 202 Warning: fopen(/var/www/www.instruktori.cz/akce/exit/document_root/../app/temp/c-Nette.Template/_6078823cdf8ecf3a8626ec2fb2d6adf5.default.phtml.php): failed to open stream: Permission denied in /var/www/www.instruktori.cz/akce/exit/include/Nette/Caching/FileStorage.php on line 202 Warning: fopen(/var/www/www.instruktori.cz/akce/exit/document_root/../app/temp/c-Nette.Template/_33ea0c4122d76bb42825792be614319d.document.phtml.php): failed to open stream: Permission denied in /var/www/www.instruktori.cz/akce/exit/include/Nette/Caching/FileStorage.php on line 202 Exit 2010 - Seznam přihlášených týmů
Hrající týmy:
Brno 326 A
Jenda Šafránek, Petr Dvořáček, Jan Nešpor, Helča Hrazdilová, Peťa Počová, Ondřej Noak
Corn Flakes
Jindřich Desgenais Cinka, Iva deeDee Šotnarová, Jiří Tragos Kozel, Pavel Lučan, Zdeněk Zlámal, Tomáš TeeVee Vybíhal
Brno 326 B
Michal Kovařík, Hanka Furchová, Hanka Franců, Maroš Maroš, David Ryšánek, Patrik Miler
Rychlá rota
Marek Hrušovský, Jan Kropáček, Zdenko Bačík, Martin Hruška, Lukas Vrabel, Jan Kubis
Terénní šneci
Martin Hajek, Pajina Balcarova, Jitka Musilova, Zuzka Hajkova, Martina Hajkova, Zbyněk Novotný
voy-a-ger
Dominik Tělupil, Tomáš Lamser, Tomáš Jordán, Tomáš Valíček, Rastitslav Mirek, Tomáš "Bazzi" Pokorný
voy-c-ger
Mark Karpilovsky, Jana Novotná, Denisa Jemelíková, Bedřich Said, Tereza Nováčková, Lucie Šiprová
Rohlík s rohlíkem
Lenka Dvořáčková, František Vytiska, Michal Prokeš, Lucie Drdová, Nikola Trenzová, Josef Kysela
Takine
Radek Salač, Pavel Hotař, Honza Pacas, Kristýna Machýčková, Petra Pokorná, Jana Podpleská
Růžové pacičky
Petr Dvořák, Jakub Kmínek, Zlatka Hošková, Zuzka Červená, Bára Pešková
Lanáč
Ondra Beneš, Iva Tomalová, Jirka Macek, Anička Kubátová, Miroslav Londýn, Zuzana Pelánková
Guinea Pigs
Luboš Kotek, Michal Vintr, Martina Vohralíková, Barbora Šlapáková, Markéta Bártová, Ondřej Tomášek
Chlýftým
Aleš Podolník, Ondřej Daněk, Vojtěch Říha, Tereza Tomšů, Jana Poledniková, Jakub Opršal
Treasure Inside
Martina Tlachová, Eva Klepáčková, Eva Pokorná, Petr Leixner, Dan Kučera, Pavel Kuba
Doplňkové Hroší cvičení
Pavel Šimeček, Pavel Železný, Václav Fiala, Emil Drápela, Bára Šudomová, Kamil Ševeček
Název týmu:
Jaroslav Zůda, Iva Hercegová, Aleš Dujíček, Karel Mareš, Lucie Kozlová, Jirka Syrový
Babřik kačoty
Tom Krejčí, Katka Hobzová, Roman Valenta, Martina Skřepková, Anče Havlíčková, Jenda Pecháček
Soldiers of Congruence
Vladimír Sedláček, Václav Raida, Jan Stopka, Tomáš Moutelík, Jan Homola, Jiří Vlček
Die another day
Martin Hanzalek, Adela Novakova, Zbych Podhrázský, Bar Hrdinová, Petra Komůrková, Petr Komůrka
Red Alert
Alexander Slávik, Filip Valášek, Ivo Tejnil, Soňa Dvořáčková, Martin Hanžl, Bára Reichmanová
Kokokel
Jana Medková, Ondřej Bouda, Petr Velan, Martin Chvátal, Růženka Janoutová, Luboš Korenčiak
Galaktičti Stopaři
Pavel Sauli Krajča, Petr Jezevec Pouchlý, Petr Afri Muller, Petra Divišová, Anna Ester Miklasová, Katka Lutonská
specnaz
Vladimír BRAINS Nekuda, Ondřej Pernica, Jakub Dr. Buster Texl, Martin Štreit, Castor Chemical Romance Troy, Petr Noiseless Slayer Horký
Eskymáci
Terka Doležalová, Zuzka Kameníková, Papi Papoušek, Jindra Pokora, Honza Čejka, Jan Sir Rygl
frikulín
Martina Entová, Veronika Křístková, Ondřej Chaloupka, Anežka Křístková, Radek Meloun, Martin Moráček
IS Mise
Luke Srnka, Janka Rutrlová, Irča Strapková, Lucka Procházková, Lenka Raudenská, Petr Matula
Doplňkové horší cvičení
Kamil Ševeček, Barča Šudomová, Jirka Šrahol, Viktor Šik
Dopijem a pudem...
Michal Blaha, Tomáš Klouda, Vojta Benda, Ctirad Macháček, Barbora Holičová
Opilá ještěrka
Vladimír Brodský, Jiří Doležel, Eva Lišková, Eva Doleželová, Pavel Brus, Licho
Parní mlátička
Jaroslav Šeděnka, Irena Janíková, Míša Pličková, Petr Böhm, Petr Medek, Ondřej Prokop
Moscow Trust
Hana Valášková, Bohuslav Roztočil, Katka Topolářová, Petra Poklonová, Pavel Terber, Radomil Dojiva
e na x-tou
Petra Sapa Sopoušková, Jana Salen Vondrová, Ondřej Orwen Veselý, Vojtěch Malmed Kubáň, Šárka Hauschwitzová, Vojta Cesar Boháč
AHA!
Mates Klusacek, Evelinka Kabathova, Zuzka Hendrychova, Martinac Stehlik, Lucinda Molkova, Jara Zimmermann
DONT PANIC!
Matúš Kocka, Mária Šedivá, Hana Suchomelová, Martin Harazim, Marko Richard, Matej Bosak
Mysli na dort!
Lucie Poppová, Marki Štreitová, Lucka Tvarůžková, Filip Jajcaj, Lucie Vondrová
Tým lásky
Jan Vykopal, Pavel Troubil, Irena Burzová, Martin Janík, Lukáš Krejčí, Helena Pětrošová
Harém
Markéta Novotná, Jitka Matějková, Aneta Jebáčková, Radek Bečica, Ivo Herman, Lenka Křivánková
Alchymisté Saknussema
Michal Tuma, Oldřich Kundera, Lubor Zháňal, Martin Bachtík, Vašek Štefela, Tomáš Kavan
Do mrtva
Otto Dostál, Barča Vítovcová, Oldřich Sviták, Václav Hadrava, Jíří Krejčí, Marta Hadravová
Defekt
Jan Hradil, Jan Strejček, Pavel Strejček, Milan Roupec, Pavel Stehlík
Praskl řemen
Jan Sopoušek, Ondřej Straka, Ester Topolářová, Eva Štěpánková, Marie Jakešová, Vojtěch Korecký
Jeníčci
Jakub Novák, Iva Konečná, Jakub Kotas, Karel Tesař, Tereza Martínková, Vita Tauer
Tupouni
Petr Murmak, Petr Vozdecký, Vojta Kožner, Dan Skoupý
IQtIQ s tučňákem
Janča 'Emu' Štrosová, Pavel Čadek, Tomáš 'Šavlík' Pavlík, Pepa Tkadlec, Zuzka Komárková, Myreg Klimoš
VZduch
Meivis Ludmila Nepomucká, Tomáš Koláček, Evanii Viola Kučerová, Hana Kubínová, František Vaške
Bromperidol
Aneta Černíková, Jana Radecká, Kamil Černín, Kristýna Žáčková, Markéta Ernestová, Hanka Adamkova
NášTeam
David Procházka, Tomáš Koubek, Jirka Žaloudek, Ondra Popelka, Petr Procházka
chcípáci
Venca Pachta, veu Šedová, Jarča Havířová, Vojta Nováků, Zbyněk Šulc
Rudá záře
Lada peksová, Anna Chejnovská, Jáchym Sýkora, Tomáš Skřivan, Míša Skřivanová, Petr Sedláček
Hlas ze záhrobí
Barbora Kašparová, Tomáš Morávek, Milan Růžička, Jana Morávková, Markéta Svobodová, Jakub Straka
Neporazitelní
Jiří Karpíšek, Jana Krejčová, Jan Bartl, Radka Findeisová, Tomáš Beran, Eva Pavlorková

Registrované týmy:
Svobodní století
Lenka Raudenská, Ondra Hlouša, Peťa Matula, Vašek Němčík, Sabča Láčíková
Spiš ne, než jo
Jakub Novák, Michal Hradil, David Homola, Jiří Zakopal
Topinambur
Vlastimil Salw Hošek, Pivo 11, František Píšek, Astar Seran
Partička
Jan Zahradník, Vojtěch Dokoupil, xx xx, xx xx
Borci
Alesh Gaspar, Francois Darzena, Ales Bzabza, Yarin Francois, Ladja Shoumal
Antropoid
PSi) ., x x, x x, x x

Počet týmů: 57, počet hráčů: 321, průměrný věk: 24